e

Site Kullanım Şartları


İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden EKİNGEN İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. ve TİC. LTD ŞTİ.'nin ve/veya EKİNGEN İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. ve TİC. LTD ŞTİ. Web Sitesi'nin, bu sitedeki hertürlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, EKİNGEN GROUP'un yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
Şu kadar ki; EKİNGEN GROUP Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin, yorum platformlarına katılanların, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, EKİNGEN GROUP logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının EKİNGEN GROUP dışı web sitelerinde kullanımı, web.posta, cep.net vb. hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından EKİNGEN GROUP sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, Internet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, EKİNGEN GROUP'un hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

EKİNGEN GROUP, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

EKİNGEN GROUP web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde EKİNGEN GROUP tarafından garanti edilmemektedir.

EKİNGEN GROUP web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı EKİNGEN GROUP'un hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

EKİNGEN GROUP web sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve EKİNGEN GROUP'a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı EKİNGEN GROUP tarafından beyan ve işbu EKİNGEN GROUP Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Kullanıcıların, Site de yer alan herhangi bir İçerik, bilgi, şekil, değer ve yoruma dayanarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı EKİNGEN GROUP ve içerik sağlayıcıları hiçbir şekilde sorumlu değildirler.

Bu yayın, EKİNGEN GROUP´un izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

© 2015 EKİNGEN GROUP - Tüm Hakları Saklıdır.