ENG
 Ekingen Group,

Ekingen Elektronik olarak iş hayatına 30 yıl önce elektronik cihazlar ve bu cihazların yedek parça ve malzemelerinin toptan satışı ile başlamıştır.

Bugün, iş yaşamına,aşağıda kısa hatları ile belirtilen 2 ayrı firmasında “Ekingen Group” olarak devam etmektedir :

1-Ekingen İnşaat : K.Irak’ta 2002 yılından bu yana, çevre düzenleme,  havuz, peyzaj ve inşaat işleri yapmaktadır. Erbil 60.cadde düzenlemesi, Erbil kalesi çevre ve peyzaj çalışmaları, Parlemento binası projesi önemli inşaat ve taahhüt işlerinin bir kısmını oluşturmaktadır. Ayrıca kaba inşaatından aldığı otel taahhüt işlerini anahtar teslimi tamamlamaktadır. Otel odalarının komple tefrişinin yanı sıra mutfak, çamaşırhane, restorant ekipmanları, lobi ve resepsiyon dekorasyonu dahil, kaşıktan perdeye ve tabelasına kadar otelin tüm tefrişatını yapmaktadır. Chwar Chra, Noble, Sheraton, Erbil International (Hilton) otelleri yapılan işlerin bir kısmını oluşturmaktadır.

2-HTRE Elektronik Hizmetler : 2011 yılından itibaren sanal mağaza olarak www.yuppigo.com üzerinden on-line satış yapmaktadır.
Bir çok kategoride 300.000'den fazla ürün çeşidi ile hizmet vermekte olup, son kullanıcıların yanı sıra bayi ve kurumsal firmalara da toptan ve perakende satış ile destek vermektedir.


Ekingen Group, K.Irak’ta yaptığı işlerle ilgili tüm tedariği Türkiye’deki fabrikalardan sağlamakta, böylece de reel sektöre ihracatları ile destek vermektedir.

Erbil’de Ekingen Group'a ait 1500 metrekarelik showroom, birbirinden farklı ancak birbirini de tamamlayan bir çok ürünün bulunduğu bir daimi sergi alanıdır. Ekingen showroom, bölge tüccarının sıklıkla ziyaret edip, ihtiyaç duyduğu ürünlerden sipariş verdiği bir iş merkezi haline gelmiştir.

ekingengroup.com © 2015 Gizlilik | Kullanım Şartları