e

Gizlilik Bildirimleri


EKİNGEN İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. ve TİC. LTD ŞTİ. (bundan böyle "Ekingen Group" olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Ekingen Group 'un kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:
Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Ekingen Group Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Ekingen Group ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Ekingen Group veri tabanında bulunmaktadır. Ekingen Group'daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Ekingen Group Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "Abone İşlemleri"nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Ekingen Group, hem de Ekingen Group 'un diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Ekingen Group, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Ekingen Group Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Ekingen Group tarafından paylaşılmamaktadır. Ekingen Group, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Ekingen Group Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Ekingen Group veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Ekingen Group, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) Ekingen Group'un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcının, Ekingen Group'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Ekingen Group portalındaki on line aktivite, gerekse Ekingen Group'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Ekingen Group tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Ekingen Group aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Ekingen Group şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Ekingen Group, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

"EKİNGEN İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. ve TİC. LTD ŞTİ. web sitesi" veya "Web Sitesi"; EKİNGEN İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. ve TİC. LTD ŞTİ.'e ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen EKİNGEN İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. ve TİC. LTD ŞTİ. web sitesi'ini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.